Skip links
Vėdinimo sistemų įrengimas rekuperacija

Ar reikalingas vėdinimas namuose?

Didžiąją laiko dalį praleidžiame viduje, o patalpose, kuriose nėra natūralaus vėdinimo, oras gali būti užterštas. Buityje susiduriame su daugybe faktorių, sukeliančių oro užterštumą: maisto gamybos proceso metu išskiriami kvapai ir dujos, dulkės bei buityje naudojamos cheminės priemonės.

Gaivus oras namuose

Kodėl reikia vėdinimo sistemos?

Patalpas būtina vėdinti, nes nepakankamai vėdinamose patalpose kaupiasi virusai ir bakterijos, rasoja langai, gali atsirasti pelėsis.
Senos statybos namai nėra sandarūs, juose oras cirkuliuoja per langus ir sienas. Tuo tarpu šiuolaikiniai namai pasižymi ypatingai dideliu sandarumu, todėl siekiant palaikyti švarų ir nuolat besikeičiantį patalpų orą reikalinga rekuperacinė sistema.


Profesionali vėdinimo sistema užtikrina reguliarią oro kaitą, neprarandant namuose esančios šilumos. Rekuperatoriaus dėka į namus patekęs oras – tik kokybiškai išvalytas ir jau sušildytas. Tai žymiai kokybiškesnis efektas, nei namus vėdinti praveriant langą – pro atvirą langą į patalpas patenka šaltas oras, dulkės ar vabzdžiai.

Praviras langas be vedinimo sistemos rekuperacija

Lanksti ortakių sistema

Mūsų komanda dirba su lanksčia ortakių sistema. Lanksčių ortakių vidinis paviršius yra antistatinis, todėl nesikaupia dulkės, grybelis ir sistema tampa higieniškesnė. Dar viena priežastis, kodėl pirmenybė teikiama lanksčiai sistemai – tai vietos taupymas. Lanksti ortakių sistema užima mažiau vietos, o tai padeda taupyti lubų aukštį.


Su lanksčia sistema vėdinimo sistemos montavimas yra paprastesnis, lengviau galima apeiti nestandartines būsto vietas, montavimo darbai užtrunka mažiau laiko, o tai lemia konkurencingesnę įrengimo kainą. Didelis lanksčios sistemos privalumas tas, kad ši sistema ypač sandari, nes neturi jungiamųjų fasoninių detalių.

Vėdinimo sistemos kaina

Rekuperatorius – svarbiausias vėdinimo sistemos elementas, kuris sudaro didžiąją sistemos kainą. Montuojame Ensy bei Komfovent rekuperatorius. Mūsų asortimentą rasite čia: rekuperatoriai.

Vėdinimo sistemos įrengimo kainą lemia būsto plotas, sunaudotas medžiagų kiekis bei montavimo sudėtingumas. Orientacinė kaina 100 kv.m. namui nuo 3500 Eur (įskaitant ir rekuperatorių, ir visus montavimo darbus).

Kiekvienam klientui yra ruošiamas individualus pasiūlymas. Pateikite mums savo būsto planą, mes paruošime vėdinimo sistemos projektą, parinksime labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią įrangą ir sumontuosime vėdinimo sistemą.

Vėdinimo sistemas montuojame Ukmergėje, Širvintose, Anykščiuose, Jonavoje, Molėtuose, Kėdainiuose, Vilniuje.

🍪 Svetainėje naudojami anoniminiai statistikos slapukai. Naudodamiesi sutinkate su privatumo politika