Skip links
oro kondicionierius

Oro kondicionierius ar šilumos siurblys oras-oras?

Oro kondicionierius bei šilumos siurblys oras – oras atrodo identiškai, tačiau kuo jie skiriasi?
Tiek su oro kondicionieriumi, tiek su šilumos siurbliu oras-oras patalpas galite ir atvėsinti, ir pašildyti. Vienintelis dalykas, kuris oro kondicionierių skiria nuo šilumos siurblio – tai šildymo efektyvumas.

Oro kondicionierius šilumos siurblys

Kada rinktis oro kondicionierių?

Oro kondicionierių rinkitės tuo atveju, jei Jūsų pagrindinis tikslas – atsivėsinti namus. Su oro kondicionieriumi taip pat galite pasišildyti patalpas, šis įrenginys efektyviai šildys namus iki -15 °C lauko temperatūros. 
Oro kondicionierius idealiai tinka jei Jūs gyvenate bute – su šiuo įrenginiu atsivėsinsite vasarą, o ankstyvą rudenį, kol dar butuose neprasidėjęs šildymo sezonas, su oro kondicionieriumi galėsite pasišildyti.

Kada rinktis šilumos siurblį oras-oras?

Jei šildyti patalpas planuojate visą žiemą – tuomet pasirinkite šilumos siurblį oras – oras. Šilumos siurblys oras-oras efektyviai šildo lauke esant net iki -25 °C ar -30 °C temperatūrai. 

Šilumos siurbliai oras-oras ypač tinka sodo nameliams, sodyboms, nuomojamoms patalpoms – kai nenorite didelės investicijos, bet siekiate gauti efektyvų rezultatą. Be abejo, šis įrenginys vasarą atliks oro kondicionieriaus funkciją ir vėsins patalpas. 

Su šilumos siurbliu oras-oras labai patogu šildyti patalpas, kuriose nuolat negyvenate – sodybą ar sodo namelį. Šie įrenginiai turi wifi funkciją, tad prieš atvykstant nuotoliu galite įjungti šildymą ir atvyksite į jau sušilusią sodybą. 

šilumos siurblys oras oras

Oro kondicionierių ir šilumos siurblių oras-oras asortimentas

Taigi, jei Jūs siekiate tik atsivėsinti patalpas – rinkitės oro kondicionierių. Jis yra pigesnis įrenginys nei šilumos siurblys oras-oras, tačiau esant poreikiui ir su kondicionieriumi galėsite pasišildyti (pavyzdžiui, ankstyvą rudenį, kai dar nebūna įjungtas pagrindinis šildymas). Mūsų oro kondicionierių asortimentą rasite čia: oro kondicionieriai.

Jei su šiuo įrenginiu ketinate patalpas šildyti ir žiemą – tuomet rinkitės šilumos siurblį oras – oras. O vasarą šis įrenginys tarnaus kaip oro kondicionierius. Šilumos siurblių asortimentą rasite čia: šilumos siurbliai oras-oras.

Mes prekiaujame Gree, Daikin, AUX bei Electrolux oro kondicionieriais ir šilumos siurbliais oras-oras.

Gree ir Daikin įrenginiams suteikiama 3 metų garantija.

Electrolux ir AUX įrenginiams suteikiama 2 metų garantija. 

Sunku išsirinkti? Mes padėsime! Susisiekite telefonu +370 691 49040 arba užpildykite užklausos formą: pildyti užklausos formą.

🍪 Svetainėje naudojami anoniminiai statistikos slapukai. Naudodamiesi sutinkate su privatumo politika